- Autor: WODR Poznań
- Kategoria: ePSU
Harmonogram wydarzeń w 2023 roku
Data | Nazwa wydarzenia | Miejsce wydarzenia | Kontakt do komisarza wydarzenia | Dokumenty do pobrania |
---|---|---|---|---|
2 kwietnia 2023 | Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ | Marszew (koło Pleszewa) |
Wiesława Witaszak tel. 62 742 73 59 |
|
15 kwietnia 2023 | 29. Forum Pszczelarskie w Sielinku |
Sielinko |
Jędrzej Wigura telefon (tel.) 723 678 071 |
|
3-5 czerwca 2023 |
4. Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 |
Sielinko (koło Opalenicy) |
Michał Sosiński |
|
25 czerwca 2023 | Targi Rolnicze Kościelec 2023 | Kościelec | Janusz Jurkiewicz tel. 502 174 615 |
|
9 września 2023 | Wielkopolska Wieś Zaprasza | Gołaszyn (koło Bojanowa) | Paulina Przewoźna tel. 690 539 649 |
|
1 października 2023 | Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ „Przyjazna energia w domu i zagrodzie” | Marszew (koło Pleszewa) | Wiesława Witaszak tel. 62 742 73 59 |
|
12 października 2023 | Dzień kukurydzy | Sielinko (koło Opalenicy) | Sergiusz Stryszak tel. 693 700 622 |
Do pobrania: Regulamin dla zwiedzających (plik pdf, 541 kilobajtów)
- Autor: WODR Poznań
- Kategoria: ePSU
Harmonogram wydarzeń w 2024 roku
Data | Nazwa wydarzenia | Miejsce wydarzenia | Kontakt do komisarza wydarzenia |
---|---|---|---|
6 kwietnia | XXX Forum Pszczelarskie w Sielinku |
Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Współorganizator: WZP Poznań |
14 kwietnia | Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ |
Marszew 25, 63-300 Pleszew, siedziba PZDR nr 7 |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
17 maja | Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn Wiosna 2024 |
Gołaszyn 60 | Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Rawiczu, Gmina Bojanowo, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie |
8-9 czerwca | XXX Wielkopolskie Targi Rolnicze Sielinko 2024 |
Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
8-9 czerwca | Dni Pola 2024 | Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
8-9 czerwca | V Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych |
Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Współorganizator: branżowe związki hodowlane, hodowcy indywidualni |
16 czerwca | Marszewskie Dni Pola | Marszew 25, 63-300 Pleszew, siedziba PZDR nr 7 |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
30 czerwca | Targi Rolnicze Kościelec 2024 | Kościelec | Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
14 lipca | Premiowanie Źrebiąt Związku Hodowców Koni Wielkopolskich 2024 |
Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Związek Hodowców Koni Wielkopolskich Współorganizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
29 września | Chów i hodowla małych przeżuwaczy | Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Współorganizator: branżowe związki hodowlane, hodowcy indywidualni |
6 października | Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ Zielona energia w wielkopolskich gospodarstwach - świadomy wybór |
Marszew 25, 63-300 Pleszew, siedziba PZDR nr 7 |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
10 października | Dzień kukurydzy 2024 | Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
10 listopada | Regionalna Wystawa Gołębi oraz Drobiu Ozdobnego i Królików | Sielinko ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica |
Organizator: Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego Współorganizator: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu |
- Autor: WODR Poznań
- Kategoria: ePSU
Lista szkoleń
Termin | Temat szkolenia | Dane dotyczące szkolenia | Opcje |
---|---|---|---|
2024.08.14 | Webinarium: Zdrowie zwierząt - choroby przenoszone na ludzi. Zależności między zdrowiem zwierząt, ich dobrostanem a zdrowiem ludzi. | Organizator: Joanna Sawicka Rodzaj szkolenia: Szkolenie powiatowe Powiat: Piła Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.08.14 | Ograniczenie strat składników odżywczych oraz ochrona i sposoby utrzymania żyzności gleb, w tym regulacja odczynu gleb poprzez ich wapnowanie | Organizator: Ewelina Zagozda Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Turek Adres: 62-700 Turek, Nowa 22 Turek |
Zapisz się |
2024.08.16 | Zastosowanie gnojówki z pokrzywy | Organizator: Katarzyna Kowalska Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Jarocin Adres: 63-230 Witaszyce, Wiatraczna 4 Witaszyce |
Zapisz się |
2024.08.21 | Ogólnopolskie Targi Ziemniaczane | Organizator: Andrzej Obst Rodzaj szkolenia: Szkolenie wyjazdowe Powiat: Wolsztyn Adres: 64-061 Kamieniec, Gmina Kamieniec pow. grodziski brak/Pola Sepno |
Zapisz się |
2024.08.22 | Webinarium: BHP w rolnictwie | Organizator: Karolina Frantczak Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Konin Pokój: Clickmeeting 1 |
Zapisz się |
2024.08.23 | Webinarium: Prowadzenie gospodarstw opiekuńczych | Organizator: Magdalena Podobińska-Wyrwantowicz Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Kościan Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.08.23 | Nowe zasady przyznawania pomocy dla gospodarstw rolnych z PS WPR 2023-2027 | Organizator: Anna Sierakowska Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Koło Adres: 62-641 Olszówka, Głębokie 86 |
Zapisz się |
2024.08.27 | Użycie N-testera do określenia drugiej dawki nawozu azotowego w uprawach rolniczych | Organizator: Krystian Karnicki Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Oborniki Adres: 64-630 Ryczywół, Wiardunki 62 |
Zapisz się |
2024.08.28 | Webinarium: Rozwój rolnictwa społecznego, w tym sieci gospodarstw opiekuńczych | Organizator: Magdalena Podobińska-Wyrwantowicz Rodzaj szkolenia: Szkolenie powiatowe Powiat: Kościan Pokój: Clickmeeting 3 |
Zapisz się |
2024.08.28 | Wykorzystanie ziół i kwiatów jadalnych w kuchni | Organizator: Aneta Gadomska Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Turek Adres: 62-700 Turek, Cisew 48 Gospodarstwo Rolne Józefa Czekała |
Zapisz się |
2024.08.28 | Prawidłowe pobieranie prób glebowych z działki rolnej i ich oznaczenie | Organizator: Anna Rusek Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Turek Adres: 62-704 Kawęczyn, Wojciechów 40 |
Zapisz się |
2024.08.29 | Prawidłowe pobieranie prób glebowych z działki rolnej i ich oznaczenie | Organizator: Joanna Sawicka Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Piła Adres: 89-320 Wysoka, Wysoka Mała 3 |
Zapisz się |
2024.09.04 | Użycie N-Testera do określenia rekomendacji drugiej dawki nawozu azotowego w uprawach rolniczych | Organizator: Justyna Kowalska Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Piła Adres: 64-850 Ujście, Staszica 9 Ujście |
Zapisz się |
2024.09.11 | Webinarium: Jak ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakteriozy pierścieniowej ziemniaka oraz agrofagów kwarantannowych | Organizator: Elżbieta Walczak Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Rawicz Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.09.11 | Webinarium: Ograniczenie strat składników odżywczych oraz ochrona i spodoby utrzymania żyzności gleb, w tym regulacja odczynu gleb poprzez ich wapnowanie | Organizator: Maria Cicha Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Rawicz Pokój: Clickmeeting 3 |
Zapisz się |
2024.09.13 | Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie - historia rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego z terenu historycznych i współczesnych ziem polskich | Organizator: Paweł Antkowiak Rodzaj szkolenia: Szkolenie wyjazdowe Powiat: Września Adres: 62-052 Komorniki, Dworcowa 5 Szreniawa |
Zapisz się |
2024.09.14 | Wyjazd do Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach | Organizator: Maria Krawiecka Rodzaj szkolenia: Szkolenie wyjazdowe Powiat: Koło Adres: 96-100 Skierniewice, ul. Konstytucji 3 Maja Skierniewice |
Zapisz się |
2024.09.19 | Webinarium: Zioła inspiracją w domu | Organizator: Mirosława Kolasa Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Kalisz Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.10.03 | Webinarium: Zasady warunkowości jako jeden z instrumentów Planu Strategicznego WPR | Organizator: Paulina Hybsz Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Ostrów Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.10.31 | Webinarium: Płatności bezpośrednie w 2024 roku | Organizator: Mirosław Gryszka Rodzaj szkolenia: Szkolenie gminne Powiat: Krotoszyn Pokój: Clickmeeting 2 |
Zapisz się |
2024.11.29 | Pokaz prawidłowego dostosowania do wymogów związanych z bioasekuracją | Organizator: Jacek Michalski Rodzaj szkolenia: pokaz Powiat: Konin Adres: 62-540 Kleczew, Danków A 1 |
Zapisz się |
- Autor: WODR Poznań
- Kategoria: ePSU
- Autor: WODR Poznań
- Kategoria: ePSU
Specjaliści branżowi
Doradca | Biuro |
---|---|
Magdalena Stachowiak Kierownik Działu Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska 618620492, 535678082 | Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 6.30-14.30 Numer pokoju: 423 |
Magdalena Świątkowska Główny specjalista ds. rolnictwa ekologicznego i ochrony środowiska 618630439, 512715878 | Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 7.30-14.30 Numer pokoju: 422 |
Aldona Jankowska Kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich 618630418, 502184158 | Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań |
Jarosław Marcinkowski Kierownik Działu Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym 618630425, 723678014 | Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 7.15-15.15 Numer pokoju: 425 |
Piotr Konieczny Główny specjalista ds. ekonomiki Specjalizacja: Ekonomika 618630432, 508753474 | Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 7.30-15.30 Numer pokoju: 424 |
Anna Giera Główny specjalista ds. rolnictwa ekologicznego i ochrony środowiska Specjalizacja: Ochrona środowiska z Dyrektywą Azotanową 618630439, 690539669 | Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 6.30-14.30 Numer pokoju: 422 |
Marta Kondraciuk Główny specjalista Specjalizacja: Przedsiębiorczość 618630418, 512718101 | Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Numer pokoju: 421 |
Wioleta Barczak Główny specjalista ds. produkcji zwierzęcej 618630427, 500678956 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: sr-pt. 6.30-14.30 Numer pokoju: 405 |
Anna Wojtkowiak Główny specjalista ds. produkcji roślinnej 618630427, 508753107 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn - pt 6:30-14:30 Numer pokoju: 405 |
Michał Sosiński Kierownik Działu Technologii Produkcji Rolniczej 618630429, 723678000 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn.-pt. Numer pokoju: 406 |
Michał Głombicki Starszy specjalista 723678060, 618630427 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 6.45-14.45 Numer pokoju: 405 |
Dorota Pietrzak Specjalista 723678072, 618630442 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pon-pt 7:00-15:00 Numer pokoju: 401 |
Oliwia Walicht Specjalista 618630439 | Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn - pt 6 :30-14:30 |
Ewa Wilczek Specjalista ds. ekonomiki 618630425 | Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn-pt 6:30-14:30 Numer pokoju: 425 |
Karol Zieleśkiewicz Specjalista 504612937 | Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: pn - pt 6:30-14:30 |
Patryk Chabasiński Specjalista 504612934 | Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań |
Weronika Dziubała Specjalista ds. produkcji zwierzęcej 723678071, 618630442 | Dział Technologii Produkcji Rolniczej ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań Dni pracy: poniedziałek - piątek |