28 lutego 2018

Wyjazd studyjny na targi Gardenia

Opracowanie: Barbara Wawrzyniak • Zamieszczenie: Agnieszka Jeżewska
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Po raz kolejny  grupa rolników i sadowników z gminy Pyzdry i Kołaczkowo uczestniczyła w wyjeździe studyjnym na odbywające się w Poznaniu ogrodnicze targi GARDENIA  2018.

Gospodynie, miłośniczki kwitnących ogrodów miały okazję zapoznać się z bogatą ofertą roślin ozdobnych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich drzew i krzewów. Podczas targów  można było uczestniczyć w licznych warsztatach organizowanych na żywo, pokazach florystycznych, seminariach Panie mogły zakupić rośliny ozdobne, nasiona, cebulki kwiatów, sadzonki krzewów i drzew owocowych, które z pewnością przyczynią się do upiększenia domów i przydomowych ogródków kwiatowych, warzywnych i owocowych.

Rolnicy mający sady owocowe mieli możliwość zapoznania się z  bogatą ofertą narzędzi, nawozów, systemów nawadniających, usług ogrodniczych z nowoczesnymi innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w sadownictwie, które z pewnością poprawią komfort pracy w ogrodzie.

Osoby zainteresowane mogły skorzystać z fachowego doradztwa z zakresu z  produkcji warzyw, sadownictwa i roślin ozdobnych, urządzania placów zabaw, miejsc do wypoczynku, architektury krajobrazu

Wyjazd był udany i z pewnością pojedziemy tam w przyszłym roku.

Czytany 702 razy