31 marca 2011

Konkurs AGROLIGA dla przodujących rolników i firm z obszarów wiejskich

Opracowanie: Katarzyna Kaczmarek
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
Konkurs AGROLIGA 2011 organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub. Tradycyjny patronat pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR i Prezes ARR. Celem konkursu jest wyłonienie Mistrzów Krajowych AGROLIGI 2011 w kategoriach: Rolnicy i Firmy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Do rywalizacji nie mogą przystąpić Mistrzowie Krajowi wszystkich dotychczasowych edycji konkursu AGROLIGA oraz Mistrzowie Wojewódzcy z lat 2006-2010.

Pierwszy etap rozpoczyna się w kwietniu 2011 r. poprzez zamieszczenie regulaminu
na stronie internetowej WODR w Poznaniu oraz rozesłanie pism z informacją o konkursie
do Zespołów Doradczych WODR w Poznaniu

Na podstawie regulaminu do centrali WODR w Poznaniu powinny wpływać zgłoszenia (na załączonych formularzach deklaracji przystąpienia do konkursu) kandydatów
w kategoriach Rolnicy i Firmy wyłącznie z terenu województwa do dnia 17.06.2011r..

WODR w Poznaniu powoła Komisję Konkursową, którą dokona wstępnej oceny uczestników na podstawie analizy zgłoszeń (do dnia 30.06.2011r.), a następnie wykona lustracje terenowe (do dnia 15.09.2011r.).

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ;
- Rolników prowadzących gospodarstwa rolne, także prowadzących dodatkowe działalności takie jak: świadczenie usług mechanizacyjnych i innych, przetwórstwo oraz agroturystykę,
- Firmy - wyłącznie przedsiębiorstwa działające na rynku regionalnym, zajmujące się przetwórstwem rolno -spożywczym, świadczeniem usług rolnych i wiejskich, handlem środkami produkcji dla rolnictwa , produkcja maszyn, pasz itp.

Zgłoszenia biuro ZD w Wolsztynie 68 384 24 58
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Czytany 7896 razy Ostatnio zmieniany 31 marca 2011

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.