17 marca 2016

Życzenia z okazji 30 lecia KGW w Buszewie

Opracowanie: Lidia Rybińska • Zamieszczenie: Michał Gawłowski
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email

Każdy jubileusz jest ważnym świętem i wydarzeniem. Okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć i wyznaczania nowych celów oraz zadań. Skłania również do refleksji, przemyśleń i wspomnień…

Z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Buszewie proszę o przyjęcie najserdeczniejszych gratulacji oraz wyrazów szczerego uznania dla zaangażowania Pań w upowszechnianie kultury i tradycji polskiej wsi. Chciałabym złożyć wyrazy wdzięczności za aktywną działalność i wytrwałą pracę społeczną służącą rozwojowi oraz kształtowaniu tożsamości kulturowej mieszkańców oraz zwyczajów Wielkopolski. Niech umacnianie w tradycji i kulturze będzie Waszą pasją, niech przyczyni się do tego, by wieś była dostrzegana i doceniana. W tym, co przyjdzie Wam dalej czynić, niech nie zabraknie zdrowia oraz pomyślności, a praca społeczna na rzecz drugich, niech dostarczy wielu satysfakcji wyrażonych wdzięcznością całej naszej społeczności.

Świętując dziś Jubileusz perłowych godów powstania KGW życzę Wam zdrowia, pomyślności, nowych twórczych pomysłów, następnych jubileuszy, dalszej wytrwałości na rzecz lokalnego środowiska i aby członkowstwo w Kole przechodziło z pokolenia na pokolenie.

 

                                                                                  Z wyrazami szacunku

                                                                                     Lidia Rybińska

Czytany 1018 razy