20 grudnia 2019

Rolnicy z gminy Kościelec po raz kolejny na Agro Show

Opracowanie: Daniela Frontczak • Zamieszczenie: Krzysztof Langiewicz
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
  • Galeria

W dniu 20 września 2019r. grupa 28 rolników z gminy Kościelec odwiedziła po raz kolejny Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach gm. Pobiedziska. Jest to już stały punkt na liście wyjazdów zaplanowanych przez doradców z gminy Kościelec. Wystawa ta organizowana jest od 1999 roku i jest dla wielu rolników skarbnicą informacji o nowych technologiach i środkach produkcji.

Wszyscy zwiedzający wystawę mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogli też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Impreza ta przygotowana była na 4 dni i trwała od 19 do 22 września 2019r. Istnieją już zapowiedzi na przyszły rok co do terminu tej dużej plenerowej imprezy w Wielkopolsce. Podaje się, że w 2020 roku w dniach od 17 do 22 września trwać będzie wystawa Agro Show 2020.

Tradycyjnie wystawa Agro Show oferowała zwiedzającym uczestnictwo w wielu konkursach i zawodach, które zapewniało im cenne nagrody za zwycięstwo oraz nagrody pocieszenia. Stoiska wystawowe zachęcały zwiedzających różnymi gadżetami i upominkami. Nie zabrakło też stoiska wystawowo-informacyjnego Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Poznaniu, w którym to dyżury pełnili specjaliści naszego Ośrodka.

Czytany 525 razy Ostatnio zmieniany 20 grudnia 2019