22 czerwca 2011

Rolnicze, ekonomiczne, ogrodnicze i kulinarne seminaria oraz pokazy w powiecie grodziskim

Opracowanie: Damian Kostański
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email

 

Nowoczesne technologie produkcji rolniczej z uwzględnieniem ekonomicznych kalkulacji a także efektywne wykorzystanie środków pomocowych z Unii Europejskiej było przedmiotem szkoleń i seminariów w I połowie 2011 roku, zorganizowanych przez Zespół Doradczy WODR  w Grodzisku Wlkp. ps2ps3

Szkolenia technologiczne

Na zorganizowane spotkania bardzo licznie przybyli rolnicy z powiatu grodziskiego oraz zaproszeni goście. W dniu 22 lutego po raz pierwszy  odbyło się seminarium poświęcone ochronie i pielęgnacji ogrodów pod nazwą „Ogrody piękne są ..” Przepiękna frekwencja i ogromne zainteresowanie pielęgnacją warzyw i roślin ozdobnych świadczy o tym, iż bardzo celowe jest organizowanie  w okresie jesienno-zimowym szkoleń o różnej tematyce –  także ogrodniczej.

Nie mniejszą popularnością szczególnie wśród kobiet cieszą się pokazy zdobienia przedmiotów metodą „decupage”, oraz pokazy kulinarne.

Uczestniczący w szkoleniach, pokazach i seminariach w skupieniu wsłuchiwali się w informacje przekazywane przez prelegentów i zaproszonych gości, gdyż wielu z nich poszukuje nowych szans rozwoju swoich gospodarstw rolniczych i domowych. 

ps1ps5

Pokaz kulinarny oraz zdobienia przedmiotów metodą "decupage" 

 

ps4

Seminarium ogrodnicze "Ogrody piękne są"


Czytany 5314 razy Ostatnio zmieniany 24 czerwca 2011

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.